Bize Ulaşın

Dijital dünyada ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız.

İstanbul
Ümraniye
0850 885 15 19
Pzt. - Cuma 09:30-17:30
iletisim@weblemek.com
Her an bize mail ile ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Herşeyden öncekusursuzhizmet

Hizmetlerimiz tanımlamasını yaparken “müşteri odaklı” ya da “en iyi hizmet” gibi klasik ve sıradanlaşmış kelimelerle kendimizi ifade etmeyi tercih etmiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ediyor ve hizmetlerimiz için en iyiye odaklanıyoruz.

Weblemek ekibinin her bir parçası işlerini severek ve bilerek yapar. Bu yola mükemmel işler ortaya çıkartmak için çıktık.

Yolumuzun kesişmesini ve hem kendimizi hem de bu güne dek yaptığımız çalışmaları daha yakından tanıtmayı çok isteriz. Umuyoruz ki bir sonraki gurur duyacağımız referansımız siz olacaksınız.

 

Profesyonellerle Çalışın

Alanlarında deneyimli ekibimiz, hedeflerinize ulaşmanız için en doğru rotayı belirler ve sizi hedefe ulaştırır.

 

Markanızı Büyütün

Çok değer verdiğiniz markanızdan habersiz bir çok kişi olabilir. Markanızı duyurmak için biz hazırız!

 

Harekete Geçin

Dijital taleplerinizi projelendirmek ve rotamızı belirlemek için harekete geçin ve bize ulaşın.

Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım

Bir web siteniz olmayabilir ya da var olan istediğiniz kadar güzel değildir. Hayalinizdeki web sitesini yapmak için hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

SEO Optimizasyonu Hizmeti

SEO Optimizasyonu

Müşterilerinizin size ulaşmasını beklerken onlara yolu kolaylaştırmalısınız. Arandığınızda bulunmak için seo hizmetlerimiz mutlaka faydalı olacaktır.

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal Medya Yönetimi

Yaşadığımız dijital çağda insanlar vakitlerinin çoğunu sosyal medyada geçiriyorken markanız nerede? Dijital sosyal yaşamda markanız için de bir yer olmalı.

Google Ads Yönetimi Hizmeti

Google Ads Reklam Yönetimi

Müşterilerinizi ürünlerinizi almaya ikna etmenin tek yolu satış ekibinizin ikna yeteneği değil. Müşteri odaklı reklam yönetimi ile doğru kişilerek ulaşabilir ve satın alma sürecini başlatabiliriz.

Hosting Hizmeti

Hosting

Hosting hizmeti için ihtiyaç duymadığınız özelliklere para ödemek yerine yalın ve stabil bir altyapıyla uygun bir alternatif sunuyoruz.

VDS Sunucu Hizmeti

Size Özel VDS Sunucu

Hosting hizmeti yeterli gelmediğinde sizi, size özel sunuculara taşıyor, bu sırada sizi teknik detaylardan kurtarıyor ve sunucu yönetiminin zorluklarını üstlenerek işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Hizmeti

Kurumsal Kimlik

Weblemek olarak her zaman kusursuz hizmet anlayışıyla çalışıyor, işletmenizin kurumsal kimlik oluşturma, markalaşma ve markanızın tanıtımı konularında artı değer katıyoruz.

Fotoğraf Çekimi Hizmeti

Ürün Fotoğraf Çekimi

Markanızın ihtiyacına yönelik etkinlik, ürün, personel, mekan ve konsept fotoğraf çekimlerinde de profesyonel ekibimizle yanınızdayız.